Data dodania: 13/01/2022

Poznańska firma Duda Development uzyskała pozwolenie na budowę swojej pierwszej nadmorskiej inwestycji. Deweloper zmodernizuje ośrodek wypoczynkowy Czarodziejka w Ustce i dobuduje dwa nowe obiekty. Projekt apartamentowy pomieści łącznie ponad 100 lokali. 


Duda Development zrealizuje w Ustce inwestycję ze 115 apartamentami.

Inwestycja powstanie przy ul. Leśnej 1B w Ustce, blisko plaży i Parku Zdrojowego. Obecnie na terenie działki znajduje się nieczynny ośrodek wypoczynkowy Czarodziejka, który deweloper, zgodnie z pozwoleniem, planuje gruntownie przebudować i uzupełnić o dwa kolejne budynki. Łącznie na terenie obiektu, nazwanego Kierunek Ustka, powstanie 115 jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów, a także lokale komercyjno-usługowe oraz miejsca parkingowe w hali garażowej. 


Deweloper zapowiada, że prace budowlane przy ul. Leśnej ruszą jeszcze w tym roku, natomiast przedsprzedaż lokali rozpocznie się w ciągu najbliższych miesięcy.


Kierunek Ustka jest pierwszym tego rodzaju projektem wywodzącej się z Wielkopolski firmy Duda Development, która na swoim koncie ma liczne inwestycje gruntowe, mieszkaniowe i komercyjne na terenie całej Polski: m.in. w Łodzi, Poznaniu i Gliwicach.