Data dodania: 13/05/2019

Na placu budowy przy ul. Ostroroga 21 w Warszawie wmurowano kamień węgielny pod inwestycję wolaRE. Projekt realizuje BPI Real Estate Poland we współpracy z ACTEEUM Group.

Budowa WolaRe w Warszawie zakończy się w 2020 r.


WolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek, w którym powstanie 231 mieszkań o powierzchniach od 28 do 83 mkw. Do każdego z lokali przynależeć będzie balkon lub loggia. Projekt osiedla wolaRE dopasowany jest do zabudowy dzielnicy i jest trzecią inwestycją BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie wolaRE powstały budynki Wola Tarasy oraz Wola Libre.

- Warszawa to najbardziej dynamiczne miasto w Polsce, którego rozwój nieustannie postępuje. Jednocześnie jest to miasto, w którym zostało już niewiele wolnych terenów pod zabudowę. Dlatego też, tak ważne jest maksymalne wykorzystanie potencjału działki, zapewniając równocześnie jak największy komfort przyszłym mieszkańcom. Ten cel postawiliśmy sobie projektując inwestycję wolaRE. Cieszę się, że został on doceniony przez klientów. Jesteśmy w zasadzie na początku realizacji budowy, a odnotowaliśmy już 26% sprzedaży inwestycji. To bardzo motywujące dla całego zespołu BPI – powiedział Mariusz Rodak, dyrektor generalny BPI Real Estate Poland.

Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r. i przebiega zgodnie z planem - obecnie realizowane są prace ziemne. Generalnym wykonawcą projektu jest firma CFE Polska. Zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r.