Data dodania: 29/04/2022

Marvipol Development podpisał umowę o generalne wykonawstwo inwestycji In Place w Warszawie. W ramach osiedla zaplanowano 365 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Prace budowlane rozpoczną się w maju br., poprowadzi je Karmar.


Sprzedaż mieszkań w In Place rozpoczęła się w I kwartale br. Teraz Marvipol Development powierzył funkcję generalnego wykonawcy firmie Karmar. Rozpoczęcie realizacji inwestycji nastąpi w maju 2022 roku, po przekazaniu terenu budowy.


Osiedle In Place powstanie w Warszawie, przy ul. Instalatorów.

– In Place cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy doceniają funkcjonalne rozkłady mieszkań i rozbudowaną infrastrukturę Ochoty i Włoch, czyli lokalizacji, w której osiedle zostanie wybudowane. Realizację inwestycji powierzyliśmy doświadczonej firmie Karmar specjalizującej się m.in. w budowie obiektów kubaturowych. Zgodnie z planem pierwsza faza inwestycji powstanie w ciągu najbliższych dwóch lat  – mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipol Development.

Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

In Place powstanie w południowo-zachodniej części Warszawy, przy ul. Instalatorów. Nowoczesny kompleks składać się będzie z dwóch 6-9 kondygnacyjnych budynków z podziemną halą garażową i komórkami lokatorskimi. W I etapie projektu zaplanowano łącznie 365 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 93 mkw. Do każdego lokalu przynależeć będzie ogródek, balkon, loggia lub taras. W budynku B znajdzie się 6 lokali usługowych. Zakończenie inwestycji planowane jest w I kwartale 2024 r.