Data dodania: 06/11/2019

Po rozbudowie sortowni dla InPost deweloper P3 podpisał z firmą kolejną umowę najmu. Operator zajmie w parku P3 Piotrków ponad 6150 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

P3 Piotrków to jeden z największych parków magazynowych w Polsce Centralnej, znajduje się w Woli Bykowskiej, w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego. Na początku października została zakończona rozbudowa głównej sortowni InPost na terenie parku logistycznego, a powierzchnia obiektu powiększyła się o 3109 mkw. i wynosi obecnie ponad 18400 mkw. Wszystkie prace były zorganizowane w taki sposób, aby nie zakłócać operacji prowadzonych w sortowni. Generalnym wykonawcą rozbudowy obiektu była firma Atlas Ward Polska. – Pomimo krótkiego, zaledwie czteromiesięcznego terminu realizacji z ponad dwutygodniowym wyprzedzeniem zakończyliśmy rozbudowę głównej sortowni InPost – komentuje Bartłomiej Hofman, Managing Director P3 Logistic Parks w Polsce.

Kolejny magazyn będzie przeznaczony do prowadzenia nowej usługi logistycznej w ofercie operatora skierowanej do klientów z branży e-commerce - InPost Fulfillment. Przedsiębiorca może skorzystać m.in.: z przestrzeni magazynowej InPost – zlokalizowanej tuż obok sortowni InPost, co skraca do minimum czas wysyłki.