Data dodania: 02/06/2021

Wawel Service wprowadza do sprzedaży III etap osiedla przy ulicy Lema w Krakowie. W tej odsłonie inwestycji przewidziano 67 mieszkań. Części wspólne budynku ozdobią elementy graficzne projektu francuskiego artysty Pierre`a Voisin.


Lema 28 - Wawel Service rozpoczyna III etap inwestycji w Krakowie.


W osiedlu Lema usytuowanym obok krakowskiego Parku Lotników powstanie trzeci budynek o tarasowym układzie, w którym znajdą się mieszkania o powierzchni od 31 mkw. do 97 mkw. Lokale wyposażone będą w balkony o metrażu do 10 mkw., a część mieszkań w duże tarasy, których wielkość dochodzić będzie do 52 mkw. Za projekt Lema 28 odpowiadają architekci z pracowni Boniakowski i Skucińska - Dej Architekci we współpracy autorskiej z Małgorzatą Tobiasz, Jolantą  Szot – Grzywnowicz, Barbarą Kopiec, Lucyną Malinowską, Anną Żydzik, Katarzyną Piekarz i Jesús’em Ramírez Fernández.

Elewacje graniczne siedmiokondygnacyjnego budynku pokryją pnącza. Bujną roślinnością wypełniony będzie też rozległy dziedziniec rekreacyjny znajdujący się wewnątrz posesji.  Elementy zaprojektowane przez francuskiego artystę Pierre`a Voisin zdobić będą hole i korytarze budynku. Będą to geometryczne sygnatury zainspirowane figurami matematycznymi i symbolami ze świata science fiction.   W inwestycji zaplanowane zostały, zarówno naziemne parkingi, jak i miejsca postojowe w garażu podziemnym. Z kolei w parterach budynku pojawia się lokale usługowe.