Data dodania: 08/10/2021

Firma LI Develoment wprowadziła na rynek mieszkania z II etapu Nyska Residence – inwestycji położonej przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. W pierwszej fazie osiedla powstało ponad 160 mieszkań, w planach jest realizacja 111 lokali.

Nyska Residence – osiedle przy ul. Nyskiej we Wrocławiu.


Kameralne osiedle Nyska Residence powstaje we wrocławskiej dzielnicy Tarnogaj. Osiedle realizowane przez LI Development to nie tylko ponadczasowa architektura, ale i troska o każdy najmniejszy szczegół dekoracyjny. Inwestor przywiązuje dużą wagę do wykończenia części wspólnych – holu wejściowego oraz ciągów komunikacyjnych. – Wchodząc do obiektu, możemy poczuć się jak w eleganckim hotelu. Kameralny, butikowy klimat przejawia się w zastosowanych w projekcie dodatkach – designerskich lampach, sztukaterii czy ozdobnych tapetach – tłumaczy Dawid Sokół, dyrektor sprzedaży LI Development.

Nyska Residence to inwestycja realizowana w trzech etapach. Drugi, znajdujący się w sprzedaży, pomieści 111 mieszkań o powierzchni od 25 do 69 mkw. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostaną oddane lokale w standardzie apartamentowym (pomieszczenia o wysokości 2,90 m) z wyprowadzoną instalacją klimatyzacji i smart home.