Data dodania: 22/07/2020

Na radomskim Wacynie powstanie następny projekt Unidevelopment, kolejna faza wieloetapowego osiedla Idea. W nowej odsłonie inwestycji zaprojektowano 137 mieszkań o powierzchniach od 37 do 78 mkw.

Idea Omega - wieloetapowe osiedle Unidevelopment w Radomiu.

Koncepcja urbanistyczna Osiedla Idea, realizowanego na działce o powierzchni ponad 29 ha, od początku zakładała stworzenie projektu o spójnym charakterze, przemyślanego pod względem użytkowo-funkcjonalnym. Dla inwestora szczególnie ważne było zachowanie i wykorzystanie naturalnych walorów terenu.

Najnowszą część inwestycji, etap Omega, tworzyć będą dwa budynki: cztero- i pięciokondygnacyjny, w których łącznie powstanie 137 mieszkań. W ofercie dewelopera znajdują się lokale o zróżnicowanych metrażach 37 – 78 mkw. W zależności od kondygnacji do mieszkań przynależeć będą balkony bądź ogródki. Te ostatnie o powierzchni nawet do 119 mkw. Aby maksymalnie wykorzystać atuty krajobrazu, budynki będą miały kształt podkowy. W budynkach znajdą się garaże podziemne, wózkownie oraz komórki lokatorskie. Pomiędzy budynkami zaplanowano plac zabaw. Zakończenie budowy etapu Omega planowane jest na IV kwartał 2021 roku.