Data dodania: 22/07/2020

W zielonej części poznańskiej Śródki, blisko Wartostrady i Ostrowa Tumskiego powstaje nowa inwestycja Grupy Partner – Śródka OdNowa 2. W ofercie znalazły się 83 mieszkania.

Śródka OdNowa - drugi etap inwestycji Grupy Partner w Poznaniu.


Inwestycja powstaje przy ulicy Bernata na poznańskiej Śródce. W drugim etapie inwestycji zaplanowano 83 mieszkania o powierzchni od 35 do 82 mkw. Są to kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe przestrzenie z aneksem kuchennym. Lokale parterowe zostaną wyposażone w ogródki, zaś wszystkie mieszkania położone na piętrach w loggie, balkony lub przestronne tarasy.

– Projektując osiedle Śródka OdNowa 2 braliśmy pod uwagę stworzenie większych przestrzeni. Dlatego w przypadku niektórych lokali istnieje możliwość łączenia, dająca nawet ponad 100-metrowe mieszkanie, 5-6 pokojowe. Takie rozwiązanie pozwala również w przyszłości na powtórne podzielenie lokali – podkreśla Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. Nieruchomości Grupy Partner.

Deweloper zbuduje również podziemną halę garażową i boksu dla rowerów. Zgodnie z harmonogramem pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze do własnych mieszkań w IV kwartale 2021 roku.