Data dodania: 09/05/2019

Największy w Europie kompleks logistyczny - Central European Logistics Hub, który stworzy Nową Dzielnicę Przemysłową Łodzi – obejmie 600 tys. mkw. Panattoni Europe zbudował już 250 tys. mkw., a kolejne 160 tys. mkw. jest w realizacji.

Panattoni Central European Logistics Hub to tworzony przez dewelopera największy w Europie kompleks logistyczny, zlokalizowany przy ul. Jędrzejowskiej, tuż przy A1. - Łódź na powrót staje się przemysłowa z siecią innowacyjnych obiektów produkcyjnych i magazynowych, czego dowodem są nasze realizacje – podkreśla Marek Dobrzycki, Managing Director, Panattoni Europe.

Budowa największego kompleksu logistycznego w Europie - Central European Logistics Hub - zbliża się do półmetka. Z planowanych 600 000 mkw. deweloper wybudował już 250 000 mkw., a kolejne 160 000 mkw. jest w realizacji. Firmy, które już zaufały Panattoni Europe i zdecydowały się na swój rozwój w Hubie to m.in.: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, dla którego deweloper wybudował centrum logistyczne (79 000 mkw.) z własną bocznicą kolejową i jest w trakcie realizacji fabryki zmywarek (58 500 mkw.) - największego zakładu produkcyjnego firmy; Media Expert z centrum dystrybucyjnym (73 400 mkw.) przeznaczonym wielu kanałom sprzedaży czy SMYK z (70 tys. mkw.) centrum dystrybucji i obsługi sklepu internetowego.