Data dodania: 23/02/2021

FB Antczak w ramach projektu Ursus Nova wybuduje 136 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej niemal 7 tys. mkw. Finansowanie na realizację inwestycji pozyskała Grupa Upper Finance.

Ursus Nova - 136 mieszkań od FB Antczak.


Przy ul. Górna Droga w Warszawie rozpoczęła się już budowa 7-kondygnacyjnego budynku, zaprojektowanego przez stołeczną pracownię KAPS Architekci. W ramach inwestycji powstaną mieszkania o metrażu od 32 do 95 mkw. Do lokali przynależeć będą przydomowe ogródki, balkony oraz tarasy. Integralną częścią inwestycji Ursus Nova będą trzy lokale usługowe na parterze o powierzchni od 42 do 65 mkw., a także parking podziemny i naziemny, plac zabaw oraz kameralny skwer. Termin zakończenia budowy zaplanowano na połowę 2022 roku.

– Ursus Nova to kolejna inwestycja deweloperska realizowana przez Firmę Budowlaną Antczak w Warszawie. Tak jak we wcześniejszych projektach, oferujemy klientom wysokiej jakości architekturę w atrakcyjnej lokalizacji. Tworzymy na mapie Warszawy nowe, bardzo funkcjonalne i świetnie skomunikowane miejsce, z dogodnym dojazdem zarówno do centrum miasta, jak i kluczowych dla całej metropolii węzłów drogowych, kolejowych i lotniczych. Planując inwestycję, zadbaliśmy również o możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu za sprawą bliskości licznych tras pieszych i rowerowych, a także terenów rekreacyjnych – deklaruje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Firma Budowlana Antczak jest deweloperem, generalnym wykonawcą oraz inwestorem na rynku nieruchomości. Grupa od 40 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, komercyjne oraz logistyczno-przemysłowe – m.in. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku, Poznaniu czy Kaliszu. Na rynku deweloperskim FB Antczak zbudowała ponad 5 tys. mieszkań i domów w ramach kilkunastu osiedli.