Data dodania: 13/09/2021

Nowoczesny obiekt magazynowy o powierzchni około 15 tys. mkw. wybuduje FB Antczak w ramach Panattoni Park Stryków IV. Spółka podpisała z Panattoni umowę o generalne wykonawstwo inwestycji.


FB Antczak wykonawcą magazynów w ramach Panattoni Park Stryków IV.


Panattoni Park Stryków IV położony jest niecałe 19 km na północny-wschód od centrum Łodzi. Inwestycja będzie docelowo kompleksem dwóch budynków o łącznej powierzchni około 75 tys. mkw. W ramach inwestycji, realizowanej zgodnie z certyfikacją BREEAM na poziomie very good, zaplanowano m.in. liczne miejsca postojowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe. Przyszli najemcy będą mogli również korzystać z doków przeładunkowych. Wśród standardowych rozwiązań wyróżnić można system tryskaczy typu ESFR, świetliki oraz okna oddymiające, a także system całodobowej ochrony.

– Panattoni Park Stryków IV to kolejny projekt realizowany przez FB Antczak dla Panattoni. Kontynuacja współpracy z tak uznanym deweloperem, oferującym doskonałą jakość usług na rynku magazynowo-przemysłowym, jest dowodem naszych kompetencji w obszarze generalnego wykonawstwa i najwyższych standardów w relacjach z partnerami. Stale się rozwijamy, by odpowiadać na rosnące potrzeby klientów dotyczące jakości realizowanych obiektów i spełnianych przez nie norm środowiskowych – deklaruje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

FB Antczak jest deweloperem, generalnym wykonawcą oraz inwestorem na rynku nieruchomości. Grupa od 40 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, komercyjne oraz logistyczno-przemysłowe. Jako deweloper spółka wybudowała ponad 5 tys. mieszkań w ramach kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych. Pełniąc rolę generalnego wykonawcy, FB Antczak realizuje m.in. inwestycje dla polskich i międzynarodowych deweloperów powierzchni magazynowych.