Data dodania: 05/11/2019

Spółka Erbud Operations podpisała z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi umowę na remont generalny i przebudowę domu studenckiego przy ul. Mazowieckiej.

To kolejna inwestycja, jaką Erbud Operations będzie wykonywał dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie spółka – jako lider konsorcjum – kończy budowę zespołu poradni specjalistycznych oraz serwerowni w budynku Centrum Kliniczno-Dydaktycznego. Prace przy akademiku zakończą się w kwietniu 2021 r. Wartość kontraktu to 57 mln zł netto.

Erbud Operations powstał w 2001 roku i jest spółką w 100% zależną od Erbudu. Realizuje kontrakty w systemie generalnego wykonawstwa oraz wykonuje prace projektowe. Specjalizuje się w modernizacji i budowie nowych obiektów służby zdrowia oraz obiektów infrastruktury miejskiej.

W sektorze obiektów szpitalnych spółka Erbud Operations realizuje obecnie projekt termomodernizacji Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, a także roboty budowlane dla Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie.