Data dodania: 26/06/2020

Walne zgromadzenie akcjonariuszy EPP zatwierdziło nominację Tomasza Trzósło na prezesa zarządu właściciela centrów handlowych.

Przed dołączeniem do EPP Tomasz Trzósło pełnił funkcję dyrektora zarządzającego JLL na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią. Jest z wykształcenia magistrem ekonomii na kierunku rachunkowość i finanse Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiada również kwalifikacje w zakresie wyceny, oceny inwestycji, finansowania nieruchomości i zarządzania portfelem potwierdzone dyplomem Investment Property Forum w Londynie.

– Przed nami okres, który będzie trudny dla branży handlowej, dlatego w najbliższych miesiącach będę koncentrował się na utrzymaniu naszego portfela w jak najlepszej kondycji, elastycznie dostosowując prowadzenie biznesu do bieżących warunków rynkowych. Jednocześnie wierzę, że dzięki wykorzystaniu atutów naszych obiektów i zespołu oraz skupieniu się na budowaniu długoterminowych relacji z najemcami oraz dbaniu o bezpieczeństwo odwiedzających i pracujących w centrach EPP, wrócimy na ścieżkę wzrostu i dalszego rozbudowywania naszego portfela – mówi Tomasz Trzósło, prezes zarządu EPP.

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) 
o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw.