Data dodania: 19/09/2013

Już tylko niespełna sto mieszkań pozostało do kupienia w warszawskich inwestycjach spółki Eko-Park. Projekty Grazioso i Violino położone są przy Polu Mokotowskim. Podczas dni otwartych 21-22 września, deweloper wystawi pięć mieszkań w promocyjnej cenie 10 900zł za mkw.

Obie inwestycje oferują apartamenty o wysokim standardzie z obszernymi balkonami, tarasami lub loggiami. Dodatkowo na parterze i na dachach zaprojektowano ogródki. Budynki wyróżniają szlachetne materiały wykończeniowe: drewno, kamień, wysokiej klasy ceramika oraz ślusarka okienna i drzwiowa, zadbana i pielęgnowana zieleń wewnętrzna, a co najważniejsze charakterystyczne dla całego osiedla widoki na zielone przestrzenie Pola Mokotowskiego.

Grazioso to elegancka bryła o czarno-białej kolorystyce. Podobnie jak wiele innych budynków w kwartale ulic Biały Kamień, Chodkiewicza, Rostafińskich i Żaryna, kompleks zaprojektowała czołowa warszawska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates. Projekt docenił Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, który przy współudziale Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Miejskiej oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego przyznał Grazioso nagrodę „Budowa Roku 2012”. Violino to z kolei oryginalna fasada z podcieniami. Inwestycja składa się z pięciu połączonych budynków o różnych wysokościach od 3 do 7 pięter, tworzących kształt meandry. Dla szczególnie wymagających klientów przygotowane zostały apartamenty o podwyższonym standardzie z dużymi sufitowymi przeszkleniami. Kameralny nastrój osiedla podkreśla układ czterech zacisznych podwórek.

Grazioso Apartamenty i Violino Apartamenty stanowią ostatni etap zabudowy realizowanej w ramach osiedla Eko-Parku. Na jego terenie znajdują się zadbane tereny zielone z ozdobnymi drzewami, skwery, liczne restauracje i sklepy oraz place zabaw dla dzieci. Kompleks złożony z 11 rezydencji mieszkaniowych został uznany za jeden z najciekawszych architektonicznie i najbardziej prestiżowych w Warszawie. Jego wyjątkowa architektura i najwyższa jakość wykonania zostały docenione w licznych konkursach. Spółka jest laureatem min. nagrody „Central & Eastern European Residential Development of the Year 2003” oraz laureatem Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2005 w kategorii „Jakość Obsługi Klienta”.