Data dodania: 30/04/2021

Poznańska spółka Duda Development w ostatnich tygodniach zakończyła sprzedaż lokali w dwóch z trzech swoich ukończonych inwestycji w Poznaniu i okolicy. Deweloper rozpoczął także budowę drugiego etapu projektu Diasfery Łódzkiej.

W II etapie Diasfery Łódzkiej zaplanowano 246 mieszkań.

Diasfera to największa jak dotąd mieszkaniowa inwestycja Duda Development. Łódzki projekt obejmuje realizację nowych budynków w dwóch etapach oraz rewitalizację i rozbudowę znajdującego się na terenie inwestycji dawnego obiektu warsztatowego. Spółka właśnie rozpoczęła budowę II etapu, który obejmie 246 mieszkań. Mimo pandemicznych obostrzeń prace postępują zgodnie z harmonogramem. Równolegle do końca zbliża się proces sprzedaży mieszkań z I etapu, w którym większość spośród 199 lokali znalazło już nabywców.Na przełomie I i II kwartału br. spółka zamknęła sprzedaż projektu Morasko Park – osiedla domów w zabudowie bliźniaczej na poznańskim Morasku – oraz Fyrtel Wilda, nowoczesnej kamienicy tuż przy Rynku Wildeckim. 

Zakończenie sprzedaży lokali w tych dwóch inwestycjach oznacza, że Duda Development – która obecnie w swoim wielkopolskim portfolio wolnych nieruchomości ma już jedynie dwa domy na osiedlu Nowe Złotniki w Złotnikach k. Suchego Lasu – rozpoczyna nowy etap swojej działalności w mieście. Deweloper pracuje nad trzema kolejnymi projektami w Poznaniu, w tym m.in. na Jeżycach.