Data dodania: 20/05/2020

Do położonego w okolicach Grodziska Mazowieckiego kompleksu magazynowo-produkcyjnego A2 Warsaw Park wprowadzi się kolejny najemca. DSV Solutions zajmie blisko 12 000 mkw. i wprowadzi się do budynku w listopadzie br.

Panattoni dostarczy dla DSV Solutions 11 955 mkw. w A2 Warsaw Park, gdzie najemca będzie prowadzić operacje logistyczne dla branży odzieżowej. Część magazynowa o powierzchni 11 016 mkw. zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Zastosowane rozwiązania pozwolą na sprawną rotację towarami na krótkich odległościach, dodatkowo uproszczą proces przeładunku i składowania. Świetliki dachowe umożliwią wykorzystanie w większym stopniu naturalnego światła dziennego. Część socjalno-biurowa zajmie 939 mkw. i będzie również wyposażona w showroom odzieży i akcesoriów. Ponadto DSV Solutions skorzysta z wygodnych placów manewrowych i bramy na poziomie „0”. Klient wprowadzi się do budynku w listopadzie br.

– Zbliżamy się do 200 000 mkw. dostarczonych dla tego klienta przez ponad 10 lat. Tak bogate wspólne doświadczenie to nasz ogromny atut, a kolejnym jest doskonała lokalizacja, którą utworzyliśmy. Ostatnie raporty pokazują, że rynek stołeczny cały czas jest w cenie. W trzech strefach warszawskich pod koniec marca br. budowano najwięcej w kraju, bo ponad 600 000 mkw. Ponadto w drugiej strefie odnotowano największą aktywność najemców – 20 proc. krajowego wolumenu transakcji – komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director Panattoni.

A2 Warsaw Park - obiekt o powierzchni ponad 100 000 mkw. znajduje się 30 km od centrum Warszawy i Lotniska Chopina. Kompleks magazynowo–biurowy przeznaczony jest zarówno do magazynowania, jak i lekkiej produkcji. A2 Warsaw Park powstało zgodnie z normami certyfikacji BREEAM.