Data dodania: 15/10/2020

Deweloperska spółka Develia otrzymała pozwolenie na budowę nowej inwestycji Prestovia House, która powstanie przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Deweloper rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań.

Prestovia House w Warszawie - kaskadowy budynek pomieści 162 mieszkania.


Położona na na Pradze Północ Prestovia House to 8-kondygnacyjny kaskadowy budynek. Do części lokali będą przynależeć tarasy lub duże balkony, z czego część będzie przeszklona. – Prestovia House będzie wyróżniać się podwyższonym standardem - do części mieszkań będą przynależeć duże tarasy i przeszklone balkony. Elegancka elewacja z wykorzystaniem imitacji betonu i drewna nada budynkowi niepowtarzalny charakter – mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.

W ofercie dostępne będą 162 mieszkania o powierzchni od 30 do 95 mkw., od 1- do 4-pokojowych. W budynku przewidziano jednopoziomowy garaż z miejscami postojowymi i schowkami. Budowa rozpocznie się na przełomie 2020 i 2021 r.

– Z naszych obserwacji wynika, że zainteresowanie mieszkaniami wróciło już do poziomu sprzed pandemii. Potwierdzają to również wyniki sprzedaży: w III kwartale br. Develia sprzedała 358 lokali, czyli o 15% więcej w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku – podkreśla Mirosław Kujawski.