Data dodania: 17/04/2015

Dekpol dołączył do grona członków związku zrzeszającego największe firmy deweloperskie w Polsce. Spółka systematycznie poszerza ofertę mieszkaniową i planuje dynamiczny rozwój segmentu deweloperskiego.

Dekpol działający między innymi w branży deweloperskiej jest nowym członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Organizacja skupia rzetelne i wiarygodne firmy deweloperskie, które stosują nie tylko Kodeks Dobrych Praktyk, ale również są świadome konieczności budowania partnerskiego i otwartego dialogu z klientem. Firmy zrzeszone przykładają wagę do jakości tych kontaktów oraz jakości mieszkań i osiedli, które oferują klientom.

Polski Związek Firm Deweloperskich jest największą organizacją branżową w Polsce. Zrzesza ponad 100 deweloperów. Organizacja stanowi skuteczną platformę komunikacji, sprzyja budowaniu partnerskiego, otwartego dialogu w branży oraz wymianie wiedzy i doświadczeń. Związek opiniuje również akty prawne przyczyniając się do minimalizacji ryzyka biznesowego deweloperów.

- Nasze członkowstwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich jest potwierdzeniem wiarygodności i wysokich standardów jakie stosujemy w praktyce. Chcemy aktywnie uczestniczyć w ramach tej organizacji i wspierać rozwój polskiego sektora mieszkaniowego  – powiedział Mariusz Tuchlin, prezes  Dekpol. 

Działalność deweloperska jest jednym z trzech segmentów rozwijanych przez Dekpol. Kompleksowa realizacja inwestycji, współpraca z czołowymi biurami projektowymi w kraju, oraz wysoko wykwalifikowana kadra sprawiły, że Dekpol posiada ugruntowaną pozycję w branży deweloperskiej w Polsce Północnej. Dekpol oferuje mieszkania, apartamenty oraz lokale handlowe. Dotychczas zrealizowane zostały cztery projekty deweloperskie. W Gdańsku wybudowano Osiedle Słoneczne oraz  Osiedle Zielone. Z kolei w Tczewie powstał apartamentowiec Kamienica nad Wisłą i budynek Delta. Aktualnie w trakcie realizacji są trzy nowe osiedla: Nowe Rokitki w Tczewie, przepięknie położone osiedle Młoda Morena w Gdańsku oraz drugi etap Osiedla Zielonego. Kolejne inwestycje są w przygotowaniu m.in. w centrum Gdańska.