Data dodania: 07/02/2019

Archicom rozpoczyna nowy projekt deweloperski we Wrocławiu. Na Oporowie powstanie osiedle Awipolis. Docelowo powstanie tam około 700 lokali.

Awipolis wyrośnie na styku willowej części Oporowa. W pierwszym etapie wrocławski deweloper zaplanował 110 mieszkań o metrażach od 38 do76 mkw. Projekt zakłada dobrze oświetlone wnętrza i pełną funkcjonalność pomieszczeń.

– W pierwszym etapie klienci mogą wybierać spośród 110 słonecznych mieszkań, otoczonych z zachodniej i północnej strony szpalerami drzew. Już w tym etapie do dyspozycji nabywców zostanie oddany dobrze wyposażony klub fitness. Spójna, lekka architektura, z wewnętrznymi dziedzińcami, uliczkami oraz terenami dla dzieci, stworzy mieszkańcom przyjazną enklawę do życia w klimatycznym otoczeniu Oporowa – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicomu.

Mieszkania na ostatnich piętrach mają podwyższone, skośne sufity do 3,8m. QW budynkach przewidziano windy, komórki lokatorskie, garaże podziemne, a poza nimi również ogólnodostępne parkingi naziemne. Na terenie inwestycji znajdzie się również plac zabaw. Archicom zainwestuje również w nowe nasadzenia - od północnej strony osiedla pojawi się szpaler drzew.