Data dodania: 25/11/2022

Generalny wykonawca Atlas Ward Polska po raz drugi realizuje inwestycję dla firmy HydraSpecma. W ramach zawartej umowy, w Stargardzie wybudowane zostanie centrum produkcyjno-magazynowe o powierzchni blisko 16 000 mkw.

Centrum produkcyjno-magazynowe HydraSpecma powstanie do końca 2023 r.

HydraSpecma to skandynawski producent komponentów takich jak rury i węże hydrauliczne, firma specjalizuje się także w montażu układów hydraulicznych. W Stargardzie , w sąsiedztwie obiektu wybudowanego w 2019 roku przez Atlas Ward Polska dla tego inwestora powstaną nowe budynki. Liczący blisko 16 000 mkw. kompleks składać się będzie z dwóch hal i przestronnego biurowca. Inwestycję Atlas Ward Polska będzie realizować w modelu „zaprojektuj i wybuduj”. 
Budowa nowego obiektu wystartowała we wrześniu 2022 r. Finał prac zaplanowany jest IV kwartał 2023 r.

Pełen dostęp do informacji o inwestycjach z całej Polski. Wypróbuj bez zobowiązań >>

– Powierzenie nam kompleksowej realizacji nowej inwestycji dla HydraSpecma to dla nas wyróżnienie i docenienie dotychczasowej współpracy. Obiekty produkcyjno-magazynowe charakteryzuje wysoka złożoność oraz stopień zaawansowania technologicznego. Wieloletnie doświadczenie Atlas Ward Polska w tego typu realizacjach pozwala nam budować w oparciu o najwyższą jakość i tempo prac – mówi Wojciech Tomaszewski, Dyrektor Oddziału Szczecin Atlas Ward Polska.

Atlas Ward Polska buduje obiekty kubaturowe i wielkopowierzchniowe. Specjalizuje się w realizacji parków logistycznych, hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, obiektów biurowych i handlowo-usługowych. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a jej oddziały zlokalizowane są w Krakowie, Szczecinie i Poznaniu. W ciągu 23 lat działalności firma zrealizowała ponad 730 inwestycji o łącznej powierzchni przekraczającej 5,1 mln mkw. Stawia na nowoczesne i zrównoważone budownictwo - jest jednostką certyfikującą BREEAM i członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.