Data dodania: 14/01/2020

Agnieszka Szczepaniak, architekt, dyrektor do spraw rozwoju oraz dyrektor zarządzający pracowni AP Szczepaniak zabierze głos w panelu dyskusyjnym "Zielone budownictwo" podczas konferencji Forum Ekspertów. Wydarzenie odbędzie się 5 marca 2020 r. w Warszawie.

Nowoczesna, dynamiczna, przyjazna i ekologiczna. Taka jest jej architektura, która tworzy miasta, osiedla i jakość życia. Współpracowała przy prestiżowych i nagradzanych projektach pracowni AP Szczepaniak, m.in.: Nowa Papiernia, Dyrekcyjna 33, Skwer Orla Powstańców Śląskich, WBO Park Jedności, Górka PaFaWag, Długosz Business Park, Krakowska 29 i Atal Towers. Razem z zespołem jest laureatką wielu branżowych nagród, m.in.: International Property Awards, Piękny Wrocław czy Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015.

Agnieszka Szczepaniak, Architekt, Dyrektor do spraw rozwoju oraz Dyrektor zarządzający AP Szczepaniak

Agnieszka Szczepaniak to również Przewodnicząca Konwentu Rady Społecznej Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, członek Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej na kierunku Architektura i urbanistyka, studiów podyplomowych w zakresie Szacowania Nieruchomości na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Nieruchomościami na Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja”.

Forum Ekspertów - przestrzeń spotkania, dialogu i wymiany opinii - gromadzi przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, dostawców i producentów związanych z rynkiem budowlanym. Głównym tematem kolejnej edycji konferencji będzie zmiana klimatu w budownictwie. W części pierwszej podsumujemy najciekawsze zakończone w 2019 roku i planowane inwestycje, w panelu dyskusyjnym poświęconym zielonemu budownictwu głos zabiorą architekci oraz inwestorzy. W drugiej części spotkania zainicjujemy w gronie ekspertów dyskusję na temat nowoczesnego budownictwa. W części trzeciej analityk Kompasu Inwestycji przedstawi prognozę zmian na rynku budowlanym w latach 2019-2021. Konferencja odbędzie się 5 marca 2020 r. w Warszawie.

Więcej na temat wydarzenia >