Data dodania: 14/10/2020

Spółka Atal rozpoczyna sprzedaż w warszawskiej inwestycji – Bartycka 49 Apartamenty. Kameralny kompleks mieszkaniowy powstaje na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bartyckiej.

Za projekt osiedla odpowiada biuro projektowe PDV Architekci. W ofercie znalazło się 79 mieszkań o powierzchniach od 40 do 138 mkw. W trzypiętrowym budynku zaprojektowano lokale o zróżnicowanych układach – mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz cztero-, pięcio- i sześciopokojowe. Oferta obejmuje także dwukondygnacyjne apartamenty, które pozwolą na oddzielenie strefy dziennej od sypialnianej.

Bartycka 49 Apartamenty

Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, taras lub – w przypadku parterowych lokali – prywatny ogródek. Zaplanowano również 70 miejsc postojowych w garażu podziemnym – w tym 8 miejsc rodzinnych – oraz miejsca postojowe naziemne, a także 32 boksy na rowery. Do dyspozycji mieszkańców będą także trzy wózkownie. Planowany termin oddania do użytkowania Bartycka 49 Apartamenty to III kwartał 2022 r.

Na warszawskie portfolio dewelopera – poza projektem Bartycka 49 Apartamenty – składa się szereg inwestycji. Trwa sprzedaż mieszkań w inwestycji Nowa Grochowska powstającej na Pradze Południe, nieopodal ulic Grochowskiej i Ostrobramskiej. W sprzedaży są także mieszkania na osiedlu Apartamenty Ostródzka na Białołęce, przy ul. Ostródzkiej. W pobliżu Alei Jerozolimskich i Parku ze Stawami Cietrzewia powstaje wieloetapowa inwestycja Osiedle Warszawa.