Data dodania: 22/04/2022

Spółka Agrobex wprowadziła do sprzedaży nowy projekt mieszkaniowy. W Szamotułach deweloper zrealizuje osiedle Olimpijskie. W pierwszym etapie inwestycji powstanie budynek wielorodzinny z 50 mieszkaniami.

Na osiedlu Olimpijskim w Szamotułach w I etapie zaplanowano 50 mieszkań.

Poznański deweloper Agrobex realizuje obecnie w podpoznańskim Swarzędzu Osiedle Cybińska, w Zalasewie Osiedle Radosna IV, a w Kleszczewie – Kleszczewo Park. Kolejna inwestycja powstanie w Szamotułach. Przy ulicy Staszica rozpoczęła się budowa projektu Osiedle Olimpijskie. Do sprzedaży trafiły lokale z pierwszego budynku etapu I, czyli 50 mieszkań o powierzchni od 32 do 57 mkw. Do dyspozycji będą kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe.

Na osiedlu Olimpijskim przewidziano garaże rodzinne oraz miejsca postojowe przed budynkami. Deweloper zadba również o małą architekturę, zieloną przestrzeń spacerową, powstanie także plac zabaw. Podobnie jak przy innych projektach dewelopera, na osiedlu będą zamontowane panele fotowoltaiczne. Zakończenie realizacji I etapu planowane jest na grudzień 2023 roku.