Data dodania: 09/04/2019

Spółka 7R rozpoczyna prace przy realizacji projektu 7R Park Warsaw West I. To druga inwestycja dewelopera powierzchni magazynowych na Mazowszu w tym roku i dziewiąta w budowie.Na terenie 7R Park Warsaw West I powstaną dwa nowoczesne obiekty klasy A o łącznej powierzchni 16 500 mkw. Pierwszy z nich, mający 9 200 mkw., został już wynajęty przez jednego z największych operatorów logistycznych w kraju specjalizującego się w przesyłkach kurierskich.

- Tak jak zapowiadaliśmy w ubiegłym roku, kontynuujemy plan dynamicznego rozwoju w całej Polsce. Obecnie prowadzimy projekty w 9 lokalizacjach. Warszawa jest dla nas bardzo ważnym rynkiem i cieszymy się, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy udało nam się rozpocząć tutaj realizację aż dwóch inwestycji – 7R City Flex Warsaw Airport I i 7R Park Warsaw West I – mówi Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R.

Park znajduje się przy ul. Poznańskiej, a obiekty zostały zaprojektowane tak, aby oprócz zaaranżowania typowej powierzchni magazynowej możliwe było prowadzenie w nich także lekkiej produkcji.
Dzięki zastosowanym rozwiązaniom ekologicznym, takim jak oświetlenie LED, 7R Park Warsaw West I objęty jest certyfikacją BREEAM.